Головна Бонусна програма MONEY24 Умови проведення акції

1. Організатор акціі, територія та строки проведення

1.1 Організатором акції «Вікенд в Парижі» є мережа обмінних пунктів, об’єднаних логотипом «Money24»

1.2 Акція проводиться в пунктах обміну валют, об’єднаних логотипом «Money24» на території Закарпатської та Волинської області. Перелік пунктів можна переглянути у відповідному розділі сайту money24.com.ua. Перелік пунктів обміну, які беруть участь може змінюватись протягом дії акції.

1.3 Строк проведення акції 04.07.2017 (10:00 годин) — 28.08.2017 (23:59:59 годин) включно. Кінцевий строк проведення акції та дата розіграшу головного призу можуть бути змінені орагнізатором. Про що буде повідомлено на сайті money24.com.ua

2. Ціль акції.

Ознайомити клієнтів з перевагами використання онлайн сервісу money24.com.ua. Спонукати клієнтів користуватися послугами обміну валют у пунктах обміну валют, об’єднаних логотипом «Money24»

3. Участь в акції

3.1 В акції автоматично приймають участь всі клієнти пунктів обміну валют, які виконали умови участі.
Умови участі в акції:

3.2 Здійснити операцію купівлі чи продажу будь-якої валюти (обмін якої здійснюється на конкретному пункті обміну валют) на суму в еквіваленті не менше 5000 грн. за одну операцію.

3.3 Операція повинна бути здійснена з використанням бонусної картки клієнта

3.3.1. У випадку відсутності картки необхідно оформити її на відділенні до проведення операції (якщо сума операції буде дорівнювати в еквіваленті 5000 гривень чи більше)

3.3.2. Надати касиру інформацію, яка дозволить однозначно ідентифікувати клієнта в майбутньому (при розіграші подарунків) (номер мобілного телефона, прізвище та ім’я).
3.3.3. Отримати від касира персональну бонусну картку, яка буде прив’язана до номеру мобільного телефона і до якої будуть прив’язані коди участі у розіграші.

3.3.4. При подальших операціях обміну валют пред’являти дану карту касиру для отримання нових кодів участі у розіграші.

3.4 Автоматично отримати персональний унікальний код, який буде брати участь у розіграші подарунків. За кожні 5000 грн. обміну нараховується один унікльний код. Якщо обмін здійснений, наприклад, на суму 20 000 грн. за одну операцію, то клієнт отримує 4 коди, які будуть брати участь у розіграші.

3.5 Коди, отримані клієнтом за операції обміну автоматично з’вляються в особистому кабінеті клієнта на сайті money24.com.ua. Вхід в кабінет здійснюється за номером мобільного телефону, вказаного при отриманні бонусної картки. Для входу на сайт на мобільний номер телефону приходить смс з кодом входу.

3.6 Кожен код участі у розіграші повинен бути активований у особистому кабінеті клієнта.

3.7 Перелік отриманих кодів можна переглянути у своєму особистому кабінеті на сайті money24.com.ua

4. Призовий фонд

4.1 Щотижневі подарунки

4.1.1. В якості щотижневих призів, щовівторка, починаючи з 11.07.2017 р. буде розіграно 7 сертифікатів на 20 літрів пального., по одному на кожен тиждень провденення акції.

4.1.2. Тип пального та АЗК визначаютсья організатором на власний розсуд.

4.1.3. Тип пального та АЗК не можуть бути змінені на прохання переможця, та не можуть бути обміняні на грошовий еквівалент

4.1.4. В дні розіграшів за допомогою сервісу random.org, шляхом випадкового вибору буде визначений переможець, який буде оголошений на сайті money24.com.ua протягом доби з дня розіграшу.

4.1.5. Визначений таким чином переможець отримує право придбати подарунок за 1 грн.

4.2 Головний подарунок

4.2.1. Головний подарунок акції — сертифікат на подорож на двох в Париж (Франція).

4.2.2. Переможець самостійно визначає особу, що супроводжуватиме його під час подорожі.

4.2.3. Організатор на власний розсуд визначає тип подорожі та туристичну фірму, яка забезпечить подорож.

4.2.4. Організатор надає варіанти дат для здійснення подорожі.

4.2.5. Переможеь може вибрати подорож в Париж тільки в межах визначених організатором дат.

4.2.6. Головний подарунок — подорож в Париж на двох в будь-якому випадку повинен бути використаний до 31 жовтня 2017 року.

4.2.7. Організатор акції не несе відповідальність за наявність у переможця і особи, яку він визначить як супроводжуючу, діючих закордонних паспортів та діючих віз для здійснення подорожі. Організатор не займається супроводом подорожі та оформленням будь-яких документів, пов’язаних з подорожжю.

4.2.8. Організатор не приймає претензій від переможця з будь-яких питань, пов’язаних з подорожжю з моменту вручення переможцю сертифікату на здійснення подорожі.

4.3. Кількість головних подарунків — один.

4.4. Розіграш головного подарунка відбудеться 29.08.2017 р. За допомогою сервісу random.org, шляхом випадкового вибору буде визначений переможець, який буде оголошений на сайті money24.com.ua протягом доби з дня розіграшу.
4.5. Визначений таким чином переможець отримує право придбати сертифікат на здійснення подорожі на двох в Париж (Франція) за 1 грн.
4.6. Право на отримання подарунків (у випадку виграшу) мають тільки повнолітні учасники, які проживають на території України і вказали при реєстрації номер мобільного телефона українських операторів мобільного зв’язку.
4.7 Всі учасники розіграшу, які підтвердили для участі в акції принаймні один унікальний код у особистому кабінеті автоматично погоджуються з усіма умовами акції.

4.8. Щотижневий подарунок та головний подарунок повинні отримуватись переможцем особисто.

4.9. Головний подарунок (сертифікат) не може бути передоручений, проданий чи подарований іншим особам.

4.10. Головний подарунок не може бути замінений на виплату грошовими коштами.

4.11. Якщо переможець не отримав чи не використав щотижневий чи головний подарунок до 30 жовтня 2017 року з незалежних від організатора причин, то такий подарунок вважається анульованим. Претензії в даному випадку організатором не приймаються.

5. Результати розіграшу будуть оголошені на сайті money24.com.ua. Результат розіграшу є кінцевим і перегляду не підлягає (крім ситуації, передбаченій пунктом 7 даних правил).

6.  Порядок отримання подарунку. 

Подарунок може бути отриманий переможцем в місці за домовленістю між Організатором і Переможцем). Для отримання подарунку переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує особу, а також бонусну картку, яку він отримав при здійсненні операції обміну у пунктах обміну валют Money24/ Додаткова ідентифікація здійснюється за номером мобільного телефону, який вказаний у реєстраційних даних в особистому кабнеті на сайті money24.com.ua.

Протягом двох днів — для розіграшу проміжкових подарунків і протягом трьох днів — для розіграшу Головного подарунка, з моменту проведення розіграшу переможцю буде здійснений дзвінок на номер телефону, вказаний у реєстраційних даних. Якщо переможець не отримав дзвінок від організатора він може самостійно звернутися в будь-який пункт обміну валют, об’єднаних логотипом Money24.
Якщо протягом п’яти днів з дня розіграшу організатору не вдалося зв’язатися з переможцем з незалежних від організатора причин, то проводиться повторний розіграш як головного так і проміжкового подарунків. Повторний розіграш може проводитись не більше трьох разів. Якщо Організатор не зміг зв’язатися з Переможцем після третього повторного розіграшу, то подарунок залишається у організатора і може бути використаний для проведення інших акцій чи розіграшів. Вся інформація про результати розіграшів і вручення чи невручення подарунків буде розміщена на сайті money24.com.ua

Організатор не несе відповідальність за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинути на хід проведення розіграшів.

7. Учасники акції погоджуються з тим, що Організатор залишає за собою право використовувати дані, вказані переможцем (номер телефону, прізвище та ім’я, фотографії та інше) на власний розсуд.

8. У випадку виникнення будь-яких спорів відносно тлумачення умов проведення розіграшів офіційним признається тлумачення Організатора, яке є кінцевим і обов’язковим для всіх учасників акції і оскарженню не підлягає.